( Click to view in English )

LED (Light-Emitting Diode) tabanlı yarı iletken ışık kaynağı teknolojisi 2000 li yıllarda öylesine büyük sıçramalara sahne oldu ki, çok yakın bir gelecekte, akılınıza gelebilecek her alanda, tüm aydınlatma işlevleri için yalnızca

LED’lerin kullanılacağını tahmin etmek hiç de zor değil. Genelde, yeni teknoloji kullanılarak geliştirilen her ürünün, alternatiflerine göre hem avantajları, hem de dezavantajları olur. Oysa LED’ler, diğer tüm ışık kaynaklarına göre, tüm kıyaslama kriterlerinde mutlak üstünlüğe sahip: Daha yüksek ve verimli ışıma, daha düşük enerji sarfiyatı, daha uzun ömür, daha yüksek fiziksel dayanıklılık, daha küçük ebatlar ve daha hızlı açılıp kapanabilme…

İşte tüm bu avantajların bir araya gelmesiyle, aydınlatma endüstrisinde, daha önce hayal bile edilemeyecek şıklıkta yeni tasarımların ve çözümlerin önü açılıyor. LED PANEL, yüksek teknolojiyi estetikle buluşturan yaklaşımıyla, geleceğin aydınlatma dünyasını bugünden hizmetinize sunuyor.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda ürün, hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

 

YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKAMIZ

Uygulamış olduğumuz  İŞ GÜVENLİĞİ, ÇEVRE ve KALİTE yönetimi faaliyetlerinde belirlenen amaç ve hedeflerin sonuçlarını izleyerek, sürekli olarak iyileştirmek.

► Etkin yönetim ve çalışanların bilinçli katılımı ile tüm ürünlerde müşteri ihtiyaçlarını yüksek verimlilikle karşılamak  ve sürdürmek.

► Kalitemizi ve faaliyetlerimizi etkileyen tüm tedarikçilerimizle, müşterilerimizle güven, işbirliği ve sürekli gelişme anlayışı ile çalışmak.

► Personel sağlığı ve emniyetini sağlamak için mevcut sistemimizi sürekli iyileştirmek, ÇEVRE ve ISG boyutlarımızla ilgili tüm yasal şartlara uymak.

► Faaliyetlerimizin olumsuz ÇEVRE etkilerini en aza indirmek için çalışmak ve çevresel kirlenmenin önüne geçmek, doğal kaynaklarımızı verimli kullanmak.

► Sıfır iş kazası ilkesi ile faaliyetlerimiz sırasında,  uygulanabilir ölçüde güvenli bir çalışma ortamı oluşturarak, yaralanmaların  önlenmesi meslek hastalıkları ve iş kazalarının oluşmasını engelleyecek tedbirler almak.

 

VİZYON 

► Led Panel ve benzeri Aydınlatma ürün ve hizmetlerinde Türkiye’nin lider tüketici odaklı şirketi olmak.

 

MİSYON

► Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun Led Panel ve benzeri aydınlatma ürün ve hizmetlerini sunarak Türkiye aydınlatma pazarı’nın lideri ve üretim merkezi olmak.

 

SERTİFİKALARIMIZ

► TS EN ISO 9001: 2008 • TS EN ISO 14001: 2004 • OHSAS 18001: 20.